Kontakt HIF

Ønsker du å ta kontakt med oss? Hvis du ikke vet hvem du skal spørre, kan du bruke kontaktskjemaet nedenfor. Hvis du vil vite mer om en konkret aktivitet, kan du gå direkte til kontaktpersonene som er listet opp nedenfor.

Kontakt oss

Kontaktpersoner for grupper og aktiviteter:

Leder for klubben: Dag Endal, mobil 911 84 388, e-post dagend@online.no

Badminton: Øystein Wiborg, mobil 928 97 452, e-post Oystein.wiborg@gmail.com

Cricket: Rasab Shazad Ahmad, mobil 980 37 438, e-post Rahmad1981@hotmail.com

Fotball: Dag Endal, mobil 911 84 388, e-post dagend@online.no

Håndball: Eva Bakke, mobil 901 07 005, e-post eva.bakke@telenor.com

Innebandy: Fred Ihle, mobil 908 38 884, e-post fred.ihle@hevold.no

Orientering: Unni Drage, mobil 452 62 438, e-post t.drage@frisurf.no

Sjakk: Mads Aanerud, mobil 971 18 684, e-post Mads.aanerud@getmail.no

Tennis: Andrew Bolseth, mobil 918 76 946, e-post andrew@bolseth.com

Trim: Odd Arne Erikstad, mobil 911 48 745, e-post odd.arne.erikstad@hotmail.no

Capoeira: Ove-Kenneth Nilsen, mobil x, e-post oveaxe@gmail.com

Åpen hall: Mai-Britt Andersen, mobil 452 18 630, e-post Maibritt65@hotmail.com

Haugerudhallen: Knut Sælid, mobil 920 40 825, e-post knut.saelid@stenarecycling.com

Utleie klubbhuset: Mona Hegglund, bare sms 959 20 047

Dans for damer: Laila Svendsen, mobil 934 84 660, e-post Svendsen_laila@yahoo.no

Dans for barn: Mai-Britt Andersen, mobil 452 18 630, e-post Maibritt65@hotmail.com

Dans for ungdom: Renate Lund (Trosterudklubben), mobil 93658011

Svømming for damer: Uzma Khan, mobil 993 44 593, e-post uzmakhan19@hotmail.com

Volleyball: Aleksandra Peek, mobil 968 40 927, e-post apwonderwall@gmail.com

Medlemsregister: Marianne Franck, mobil 480 32 822, e-post m-franck@online.no