Kontakt HIF

Ønsker du å ta kontakt med oss? Hvis du ikke vet hvem du skal spørre, kan du bruke kontaktskjemaet nedenfor. Hvis du vil vite mer om en konkret aktivitet, kan du gå direkte til kontaktpersonene som er listet opp nedenfor.

Kontakt oss

  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.

Kontaktpersoner for grupper og aktiviteter:

Leder for klubben: Dag Endal, mobil 911 84 388, e-post dagend@online.no

Badminton: Øystein Wiborg, mobil 928 97 452, e-post Oystein.wiborg@gmail.com

Cricket: Rasab Shazad Ahmad, mobil 980 37 438, e-post Rahmad1981@hotmail.com

Fotball: Dag Endal, mobil 911 84 388, e-post dagend@online.no

Håndball: Eva Bakke, mobil 901 07 005, e-post eva.bakke@telenor.com

Innebandy: Andreas Bränd, mobil 926 25 259, e-post andreas@brandab.se

Orientering: Unni Drage, mobil 452 62 438, e-post t.drage@frisurf.no

Sjakk: Mads Aanerud, mobil 971 18 684, e-post Mads.aanerud@getmail.no

Tennis: Andrew Bolseth, mobil 918 76 946, e-post andrew@bolseth.com

Trim: Helene Heger Voldner, mobil 959 04 925, e-post helene.voldner@gmail.com

Capoeira: Ove-Kenneth Nilsen, mobil 913 35 343, e-post oveaxe@gmail.com

Åpen hall: Jerrell Hooker, mobil 486 10 066, e-post Jerrell.hooker@gmail.com

Haugerudhallen: Knut Sælid, mobil 920 40 825, e-post knut.saelid@stenarecycling.com

Utleie klubbhuset: Mona Hegglund, bare sms 959 20 047

Dans: Laila Svendsen, mobil 934 84 660, e-post dans@haugerudif.no

Medlemsregister: Eva Bakke, mobil 901 07 005, e-post eva.bakke@telenor.com

Svømming for damer: Uzma Khan, mobil 993 44 593, e-post uzmakhan19@hotmail.com

Fakturaadresse for hele klubben: haugerud@faktura.poweroffice.net